• Novým členem našeho oddílu se stal Kuba Matula z Opavy. Jsme za to moc rádi a pokusíme se ho představit tímto rozhovorem

  Kdo nebo co Tě přivedlo k badmintonu a jaký další sport nebo sporty máš nejraději?

  Jak jsem byl mladý, hrál jsem s bratrem fotbal, který nás po třech rocích přestal bavit, a proto jsme se snažili najít nový sport. Kamarád ze školy v tu dobu hrál badminton, který se mi zalíbil a začal jsem hrát a chodit s ním na tréninky.

   

  Jak bys popsal svůj herní styl a kterou disciplínu máš nejraději?

  Můj herní styl je spíše obraný. Pokud je možnost, rád si se soupeřem pohraju. Zároveň moc nesmečuju,  a proto si myslím, že technika u mě převládá.

   

  Co Ty a škola?

  Škola je už od začátku první třídy mojí prioritou a je to jedna z věcí, (společně s badmintonem) na kterou se zaměřuji a chci v ní být co nejlepší abych měl dobrou budoucnost. Známky ve škole mám dobré a doufám, že v příštích letech se dostanu na nějakou dobrou střední a prestižní vysokou školu.

   

  Co Ti v životě doposud udělalo největší radost?

  Největší radost mi určitě udělalo, když jsme se umístili společně s Matějem Kozelským 3. na MČR kategorie U13, což bylo moje první MČR v mojem životě. A druhá věc, když jsem udělal PET testy z angličtiny, protože už nebudu muset dělat maturitu z angličtiny, což se mi bude hodit.

   

  Brunety nebo blondýny?

  Brunety. 🙂

   

  Mobil nebo počítač?

  Mobil

   

  Když máš na vybranou preferuješ Smeč nebo klír?

  Určitě klír, protože mi vyhovuje technická hra.

   

  Čim bys chtěl v životě být a jaký je Tvůj badmintonový cíl nebo sen?

  Můj badmintonový cíl je se dostat na MČR v singlu a umístit se aspoň do 4 místa. V životě bych chtěl procestovat svět a jako práci právník nebo architekt.