• Další z kvalifikačních turnajů naší oblasti se odehrál 4. 11. 2017 v Kopřivnici, tentokrát v kategorii U15. Z našeho klubu se účastnili Vali Žurková, Tomáš Matula, Vojta Matuš a Samuel Glac. Všichni čtyři byli přihlášeni vždy do dvou disciplín. A byla to pro nás kvalifikace úspěšná.

    Těšíme se z toho, že jednou z hlavních hvězd se stal právě Tomáš. Nejdříve spolu s Val přesvědčivě zvítězili v mixu a potom zaslouženě zcela ovládl singl chlapců. Zejména za výkony v semifinále proti Patriku Mírovi (Slavoj Český Těšín) a ve finále s Dominikem Kopřivou (Badminton Přerov) zaslouží velkou pochvalu. Valérii v singlové části turnaje postihly zdravotní komplikace a musela čtvrtfinálový zápas proti Lucii Skařupové (Badminton Přerov) skrečovat. Samuel s Vojtou pak byli se svými parťáky ve čtvrtfinále čtyřhry.

    Díky dosaženým výsledkům tak Valérie s Tomášem doplní Máju příští víkend na MČR U15 ve sportovní hale SC Ostrava. Budeme našemu mladému trojlístku mezi republikovou žákovskou špičkou fandit, přát štěstí a držet palce!