• Další medaile ( stříbro a bronz) tentokrát na MČRU15.

  Po pro naše hráče a rodiče úspěšném MČRU17, kde získal Kuba Matula první medaili pro náš klub, následovalo ostravské MČR U15, kde startovali od nás  Valča Žurková, Tom Matula a Mája Růžičková. Tom Matula pod vedením svého osobního trenéra Petra Tomaly předvedl pestrou a kvalitní hru, která bohužel o kousek na medaili nestačila. Hrál ale opravdu dobře. 12 – letá Valča Žurková získala BRONZ ve čtyřhře dívek, což je určitě MEGA ÚSPĚCH, ke kterému GRATULUJEME  Valči, jejím rodičům a bráchovi Ondrovi. Mája Růžičková získala stříbro ve dvouhře dívek a opravdu jí musím ocenit jak zvládla těžké chvíle a prokázala bojovnost + pevné nervy především v akci kdo netleská s námi tleská proti nám . Marušce a rodičům GRATULUJEME. Ve finále podala opravdu moc hezký výkon na kterém by měla v budoucnu stavět.  Děkujeme moc Honzovi Somerlíkovi za celoroční skvělou přípravu a koučink na turnaji, který společně s Terezou Švábíkovou ( ve čtyřhře dívek) podpořili naše hráče a rodiče. Podrobnosti připravujeme!!

  Valérie Žurková – BRONZ

   

  Mája Růžičková

  Stříbro

  Fotografie TJ SOKOL KLIMKOVICE