• VALČA ŽURKOVÁ SE  STALA V LIBERCI MISTRYNÍ ČR VE ČTYŘHŘE DÍVEK U13 A K TOMU PŘIDALA BRONZ V MIXU!!

  SUPER A GRATULUJEME( Valči nejvíce, jejím rodičům, bráchovi, SPOLUHRÁČŮM TINCE A PETROVI a trenérovi Honzovi) !!!

  Yonex Mistrovství ČR jednotlivců U13 se odehrálo o víkendu 9. – 10. 12. 2017 v Akademickém sportovním centru Technické univerzity v Liberci a Vali se na tomto turnaji loučila s věkovou kategorií U13. A byla to pro ni úspěšná rozlučka. Přispěla k tomu výborná organizace, celkové zajištění průběhu mistrovství, kvalitní konkurence nejlepších hráčů a hráček z celé republiky a velkou měrou podpora a cenné rady trenéra Honzy Somerlíka. V hale pochopitelně nemohl chybě ani brácha Ondra s rodiči. Zatímco venku už byla tuhá zima typická pro tento kraj, na kurtech i v hledišti bylo při zápasech chvílemi pořádně horko. Ale postupně.

  Mix s Petrem Hnilicou (Sokol Radotín Meteor Praha) – 3. místo a bronzová medaile – nečekané, ale po předvedených výkonech zasloužené překvapení na úvod turnaje, těsná prohra až v semifinále proti pozdějším vítězům z rychnovského klubu Maňásek-Maixnerová 20:22 ve třetím setu. Poděkování Petrovi!

  Dvouhra dívek – postup do čtvrtfinále a v něm prohra s Novákovou (TJ Jiskra Nejdek) 21:23, 16:21. Místo naříkání nad špatným losem byla od Vali před zápasem i v jeho průběhu slyšet a cítit chuť poprat se o šanci na medaili s velmi kvalitní soupeřkou. Výborný a bojovný výkon.

  Čtyřhra dívek s Kristinou Kozempelovou (BK TJ Baník Most) – 1. místo a titul Mistryně ČR – krásná zlatá tečka na závěr mistrovství po napínavém a dramatickém průběhu finálového zápasu s favorizovanou nejvýše nasazenou rychnovskou dvojicí Muchová-Maixnerová. Díky moc Tince!

  Byl to náročný, krásný a nezapomenutelný víkend nejen pro samotnou Valérii. Zvláštní poděkování Somčovi za tréninkovou přípravu, vyladění formy a koučink (a taky za poznání, kde všude se dá koupit dobrá a kvalitní kávička) a všem v oddíle za nemalou podporu. Badminton máme stále rádi!

   

  výsledky Valči na turnaji najdete zde:

  http://www.tournamentsoftware.com/sport/player.aspx?id=0CD2CDF4-AB08-4132-8586-E25A734372D2&player=58