• GPA U 17 Brno X Aréna

   

  Další víkend a my zase jedema do Brna do X Arény. Tentokrát na GPA U 17 a malinko obměněné sestavě. Matula jede, ale Kuba, k němu se přidává Maruška Růžičková.

  Maruška s Lukášem Frankem v mixu skončili stejně jako Kuba s Maruškou Studenou na 5.-8. místě.

  V singlu Maruška brala bronz, po skvělém čtvrtfinále se Soňou Hořínkovou. Ve 4hře spolu s Tallu postupovaly pavoukem až na 1.místo, když ve finále ve 2.setech přehrály dvojici Hořínková, Staňková.

  Kuba s „Fráňou“ prošli do seminále. Zprvu vyrovnaný boj s dvojicí Ehm-Morávek, chvílema i s vedením, skončil prohrou ve 2.setech. Takže dělené 3.místo.

  Pěkné výsledky, kvalitní zápasy. :o)

  GPC U 19 Karviná

   

  Víkendová sobota 24.2. patřila postupovému GPC U 19. Hráči se potkali v Karviné, kde je tradičně k dispozici 8 kurtů. Což umožňuje rozehrávku před zápasy.

  4 hráči z B.O CHance, každý 2 discipliny a 6x „na bedně“. Dobrý výsledek. Krom Tomáše, který místo soupeře bojoval s chřipkou a na kurtu byl tentokrát spíš jako statický hráč, si ostatní vedli skvěle. Mia Moravcová s Kubou Lázničkou vyhráli mix,  v dívčí 4 hře skončila se svou parťačkou na 2.místě, protože Tallu s Maruškou Růžičkovou byly lepší a vyhrály. V mixu získali 3. místo Maruška Růžičková a Matěj Rzeplinski a taky Maruška Studená s Kubou Matulou. A aby Kubovi nebylo líto, že nejede na GPA U 19 do Hradce Králové, zabojovali s Lukášem Frankem ve finále mužské 4 hry a po 3 setech se radovali z 1.místa a postupu.

  Takže Mia, Maruška a Kuba mají svá 1.místa v párových disciplinách a postup do Hradce 3.-4.3. Budeme jim držet palce – výsledky budou jistě na stránkách www.tournamentsofrware.com