•  

  Všichni jsme byli zvědavi, jak se bude našim hráčům dařit po letní přípravě, která svou kvalitou spíše spadala do přípravy reprezentačního výběru, než pořád ještě začínajícího klubu na Moravě. A není vůbec náhodou, že prvního turnaje podzimní části sezóny se v Opavě na GPC U15 zúčastnili hráči, kteří všichni v srpnu využili možnost trénovat s malajskými Tan Jinn Hwa a  Lee Zii Yii.

  Z přihlášených klubů jsme bodovali nejvíce a získali dohromady devět medailí. V mixu zlato, v deblu dívek zlato a bronz, v deblu kluků zlato a stříbro, v singlu dívek zlato a stříbro a v singlu kluků dva bronzy. Barča navíc nestartovala v deblových disciplínách, protože jí to pravidla o postavení v žebříčku nedovolují. Pochvalu za předvedený výkon zaslouží všichni hráči, ale řekněme si jednotlivě:

  Zuzka – zlato v mixu, v deblu a stříbro v singlu – skvělá práce, není co dodat

  Barča – zlato v singlu – výborný pohyb na kurtu a kvalitní přesné údery

  Samuel – zlato v mixu a deblu, bronz v singlu – soustředěná hra a výborné nasazení

  Kuba – zlato v deblu – kvalitní soustředěná hra se Samem v deblu, v singlu prohrál právě až se svým spoluhráčem

  Vojta – stříbro v deblu a bronz v singlu – opět nachlazený, na hře a kondici to ale nebylo vůbec znát

  Lucka a Sarah – na svůj věk a zkušenosti holky předvedly krásný výkon a dokonce obdržely medaili v deblu, navíc zůstaly v hale až do konce všech zápasů našich hráčů, což vždy potěší všechny, kteří nehrají jen za sebe, ale mají zodpovědnost a chuť pracovat pro celý tým, potažmo klub. Za to díky i jejich příbuzenskému doprovodu.

  Věřím, že se podobné úspěchy našim hráčům nebudou vyhýbat po celý zbytek sezóny. Takže, ať chuť na sobě pracovat vydrží co nejdéle a hlavně žádné zranění.

  Vláďa