• Letošní ročník oblastní soutěže družstev žáků zakončil turnaj v Orlové a my jsme na něj vyrazili sice v nejsilnější sestavě, ale se dvěma zraněnými hráči Samem a Bárou. Možná dobře, že kromě prvního kola, které jsme nehráli podle rozpisu, nedošlo ani na to druhé, kdy proti nám nenastoupilo družstvo z Českého Těšína. Vazy, svaly a šlachy tak mohly odpočívat a připravit se až na Kopřivnici, Klimkovice a Olomouc. Všechny tři silné soupeře se nám podařilo těsně porazit 4:3 a ročník jsme, stejně jako v loňském roce, absolvovali bez porážky. Nicméně jsme si ještě více uvědomili, jak důležitý byl v této situaci každý vyhraný zápas, a že papírové předpoklady pro nasazení do utkání je jen teorie vyvozená ze statistik. Na tu letošní může být naše družstvo jaksepatří hrdé: utkání 18:0, zápasy 112:14. Nezbývá tedy než všem hráčům, kteří se této soutěže zúčastnili – Valči, Barči, Zuzce, Lucce, Sarah, Samovi, Kubovi a Vojtovi, poděkovat a týmu, který bude náš klub a oblast reprezentovat již podruhé na mistrovství republiky v Brně, popřát vyladěnou formu, vyléčené rány a zdravé sebevědomí do další fáze turnaje.

    výsledky: http://smbas.net/druzstva/druzstva-zaci-4-kolo-2019.pdf

     

    Vláďa