• Závěr sezóny 2019 se blíží a hráči našeho klubu, kteří v letošním roce končí v kategorii U 15, si už chystají pozice v mladším dorostu. Tuto sobotu měli možnost hrát turnaj GPC v Olomouci nebo ve Vendryni. Jediná Zuzka měla blíže do Olomouce, takže jsme její výkony mohli sledovat pouze na tournamentu. Na Omeze, kde se turnaj odehrával, obsadila v singlu stejně jako v deblu druhé místo a v mixu ještě s Davidem Divišem brali bronz.

    Vojta, který kategorii starších žáků ještě neopouští, ale „sedmnáctky“ příští rok hrát bude také, uspěl také ve všech třech disciplínách, když v singlu a v mixu (s Petrou Benišovou) skončil třetí a v deblu ještě o příčku výše. Nejúspěšnější hráčkou se stala Barča, která ve Vendryni opanovala obě deblové disciplíny (s Ondrou Lubeníkem a Petrou Benišovou). Na kurtech bojovali ještě Kuba Danys a Petr Zahradník, kteří kromě dalších zkušeností posbírali cenné body do žebříčku. Škoda menšího zranění Jakuba, který ve dvouhře získal v zápase s Markem Waliszewskim první set, pak ho ale zranění limitovalo natolik, že skvělý výkon z prvního setu nezopakoval. Všichni ale mohou svou hru ještě vylepšit na domácí půdě v neděli 1. prosince, kdy turnaj GPC U17 pořádá náš klub na Rideře. Takže držíme palce.