• Poslední oblastní přebor letošního roku se v adventní atmosféře odehrál 8. 12. 2019 v Olomouci v badmintonové hale Hotelu S-SPORT. Tento turnaj věkové kategorie U19 byl zároveň kvalifikační pro blížící se VICTOR MČR U19 v Orlové. Tam nemá z našich hráčů nikdo zajištěn přímý postup a tak se ve startovní listině objevili Mája Růžičková, Vali Žurková, Andrea Cábová, Anna Kovalčíková a Kuba a Tomáš Matulové. Z trenérského štábu je tentokrát přijely podpořit Renáta s Miou.

A našim se mezi 34 startujícími hráči dařilo náramně, celkem 8x se mohli postavit na pomyslné stupně vítězů. Oblastními přeborníky se stali Mája ve dvouhře dívek, Valérie ve čtyřhře dívek (s klimkovickou Lucií Metzovou) a Kuba ve čtyřhře chlapců (s kopřivnickým Martinem Slívou). V té byl navíc Tom po třísetové prohře ve finále stříbrný (tentokrát s těšínským Matějem Rzeplinskim). Třetí místo pak získala ještě Vali ve dvouhře dívek, Mája v mixu (s klimkovickým Davidem Slívou) a Andrea s Aničkou ve čtyřhře dívek. Všem hráčům B.O.CHANCE blahopřejeme a díky za předvedené výkony.

A na MČR příští víkend v nedaleké Orlové budeme našemu trojlístku držet palce!