• V sobotu 18. ledna pořádal oddíl SK Vitality Slezsko, z.s. turnaj kategorie GPC U15. Za náš klub se jej zúčastnili ještě hráčky mladší kategorie U13 Sarah a Lucka, mladší „patnáctky“ Vojta Šústal, David a Maruška a jediný hráč ročníku 2006 Vojta Matuš, který využil opět změněného pravidla o omezení startu hráčů na turnajích kategorie GPC. Vítězstvím v singlu si upevnil své postavení na celostátním žebříčku a zároveň si zkusil zahrát mix se Sárou, kde společně dokráčeli až do semifinále. Do semifinále, a tudíž na bronzovou pozici, se probojovala i Maruška Wojewodová s kopřivnickou spoluhráčkou Natálií Krajčí v deblu dívek. Ostatní sbírali cenné zkušenosti v kategorii, ve které budou za náš oddíl bojovat již příští měsíc v rámci soutěže družstev. Z celkových výsledků turnaje a bojovnosti všech hráčů je jasné, že naše družstvo v letošním ročníku nebude chtít být nějakým otloukánkem, ale kvalitním soupeřem pro všechny ostatní.