• O víkendu 25. – 26. 1. 2020 uspořádal oddíl badmintonu SK Hamr se sportovní hale
  Praha-Štěrboholy netradičně hned dvě republikové GPA najednou, a to ve věkových kategoriích U13 a U19. Díky skvělé organizaci to na hladký průběh nemělo vliv a k vidění byly kvalitní a dramatické zápasy.

  Mezi juniory měli naši hráči právo startu jen v některých disciplínách, a tak odehráli Mája Růžičková singl, Valérie Žurková singl a debl a sourozenci Matulovi debl. Turnaj byl velmi dobře obsazený, v pavoucích byli ostřílení a zkušení hráči od ročníku 2002 včetně juniorských reprezentantů. A jak se našim v této nelehké konkurenci vedlo? Ve dvouhře skončily obě naše holky po jedné výhře a následné porážce v osmifinále. Kluci v deblu při nelehkém losu prohráli úvodní zápas s nejvýše nasazeným párem Derka/Ehm, sami vědí, zda šlo něco udělat lépe. Nakonec tak překvapivě nejvíce do konečných výsledků promluvila Vali, když v deblu s klimkovickou Metzovou po zasloužených výhrách nad dvojicemi Líbalová/Petrušková a Krupičková/Šmídová nestačily až v nedělním semifinále na sestry Kohoutovy. Fajn bronzová medaile!

  Přehled všech medailistů z GPA U19 zde:

  http://www.tournamentsoftware.com/sport/winners.aspx?id=64FB19C3-36B6-411B-B158-421871E22E19

  Turnaj je za námi a teď už pomalu začněme držet palce Tereze na MČR dospělých v Plzni!

  Souběžně s GPAU 19 probíhal turnaj nejmladší kategorie a to GPAU13 a na něm startovala a svůj debut na GPA měla naše Lucka Šuhajová, která startovala v singlu, deblu i mixu. Lucka hrála moc pěkně a jsme rádi, že získala zkušenosti a věříme, že příště to bude ještě lepší.

  výsledky Lucky

  http://www.tournamentsoftware.com/sport/player.aspx?id=AFED042D-4B67-4F0C-9751-BA0D18A300A2&player=77