• Souběžně s probíhajícím MČR dospělých, kde naše hráčka Tereza Švábíková úspěšně obhajovala mistrovský titul, jsme doma na Rideře pořádali „céčkový“ turnaj věkové kategorie U17. Přes vyhlášenou chřipkovou epidemii se turnaje zúčastnilo čtyřicet hráčů a mezi nimi se neztratilo ani pět hráčů našeho klubu. Valérie spolu s klimkovickou Lucií Metzovou po krásné třísetové finálové bitvě vyhrály dívčí debl a Vojta s klimkovickým Markem Waliszewskim získal stříbro v deblu. Kuba v singlu i deblu došel do čtvrtfinále a vyzdvihnout je třeba zejména jeho bojovnost u obou vyhraných singlových zápasů. Pochvalu zaslouží také Sára s Lucií, které také hrály na domácím turnaji, a to o dvě kategorie výše, což se jim v těch více důležitých zápasem v kategorii U13 a U15 připíše určitě k dobru. Turnaj probíhal ve svižném tempu a před čtvrtou odpolední jsme měli i uklizeno. Dík patří Lence za pomoc s organizací turnaje, se kterou dle ohlasů byli všichni účastníci spokojeni.

    Vláďa