• Zdravíme příznivce badmintonu a přinášíme další informace z turnaje. Po kratší pauze jsme se opět vydaly do Polska na turnaj KTMM do Bieruně.

  Absolvovaly jsme povinnou proceduru testů na Covid 19, projet okresy a kontrolou na Polské hranici a pak se už věnovat turnaji. Hrál se zde turnaj výběru dospělých a kategorie pro naše holky Lucku Šuhajovou a Sáru Grednerovou – singl,debl,mix.

  Všechny disciplíny se hrály na skupiny a vítěz každé skupiny postupoval dál. To se podařilo Lucce Šuhajové , která postoupila ve všech disciplínách a Sáře Grednerové v deblu s Luckou.

  Turnaj to byl dvoudenní a bylo to dost náročné. V sobotu holky hrály ještě ve 21 hod.

  V neděli se pokračovalo čtvrtfinálovými zápasy, který začala Lucka Šuhajová singlem. Bohužel ji ráno dost potrápila zdravotní indispozice v podobě bolesti hlavy a velké nevolnosti , přesto to nechtěla vzdát a bojovala v třísetové bitvě , kterou nakonec prohrála 21-13,11-21,19-21. Takže jí semifinále uniklo a skončila na krásném 5.místě vzhledem k okolnostem.

  Pak se jí trochu ulevilo a mohla pokračovat ve hře , kde následoval zápas v mixu s jejím spoluhráčem z Polska Patrykem Kramarczykem. Došly společně do semifinále, kde podlehly budoucím vítězům a skončili na 3.místě.

  Ještě nám zbýval společný debl Lucky a Sáry, které to taky dotáhly až do semifinále , kde se štěstíčko trochu obrátilo a holky prohrály 18-21,17-21, ale i tak si zaslouží poděkování za bojovnost a právem získané 3.místo.

  Holky opět nasbíraly cenné herní zkušenosti , ví, kde se zlepšovat a na čem pracovat.

  V neděli odpoledne jsme se vydaly zpět domů. I když Polsko se v sobotu uzavřelo kvůli Covidu , turnaj nechali dohrát a my jsme se bez problémů v pohodě vrátily do Ostravy.

  Shrnutí výsledků tohoto turnaje : 3.místo v deblu Lucka Šuhajová+ Sára Grednerová

                                                                3.místo v mixu Lucka Šuhajová +Kramarczyk

                                                                5.místo v singlu Lucka Šuhajová

  Holky opět díky za bojovnost a nasazení a už se těšíme na další turnaj za hranicemi u našich sousedů v Polsku.

  Za B.O.Chance Ostrava

  Šuhajová Lenka