• Vzhledem k tomu jaká je pořád situace u nás a turnaje v nedohlednu jsme se rozhodly podniknout cestu až do vzdálené Waršavy a zúčastnit se tam Turnaje Mlozikow Mlodszych a Juniorov.             Cesta to byla dlouhá, vyjely jsme už v pátek, ubytovaly se ve Varšavě a v sobotu ráno vyrazily na turnaj. Holky Sára Grednerová a Lucka Šuhajová se přihlásily na singl a debl. Opět se hrálo na skupiny. Hráčská konkurence byla tentokrát obrovská. Lucce  postup ze skupiny v singlu nevyšel a skončila na 8.místě, za to Sára postoupila a hned narazila na budoucí finalistku, které podlehla a skončila na krásném 5.místě.  Vůbec to nevadí, zde je vidět jak hráčky z Polska jsou vyhrané z turnajů , kterých se zúčastňují každý víkend, oproti nám.

  Holky si pak vše nahradily v deblu, kde procházely vyhranými zápasy až se zastavily před branami finále a v semi podlehly v třísetové bitvě  19-21,21-19, 15-21. Byl to krásný zápas, boj o každý míček a holky si zaslouží pochvalu za bojovnost, nasazení a zisku 3.místa.

  Zkušenosti a poznatky z tohoto turnaje se opět hodí, poznaly nové polské hráčky, jejich styl hry a ví na čem na sobě pracovat .

  Turnaj skončil v sobotu večer, tak jsme se na noc vydaly na cestu z Waršavy domů s tím, že holky si super zahrály a je nám líto vidět jak jinde to jde organizovat turnaje nejen v badmintonu , ale dokonce i venku u haly byl turnaj v kopané pro děti  .

  Takže se opět těšíme na další turnaj, kde jinde momentálně než v Polsku .

  Holky opět díky.

  Za B.O.Chance Ostrava Šuhajová