• Červenec v B.O.Chance

  I v prázdninových měsících náš oddíl jako každý rok nespí jak přiložené fotky či videa dosvědčují.Někteří naši hráči se připravují na podzimní sezónu u svých individuálních trenérů , někteří využili možnost si zatrénovat na pár oddílových trénincích. Valča Žurková  se zúčastnila reprezentačního soustředění kategorie U17 a má před sebou velmi důležitý nominační kemp. Držíme ti pěsti Vali.

  Lucka Šuhajová se Sárou Grednerovou se zúčastnily prvního kempu nově se tvořící reprezentace do U15 v Praze pod vedením španělského trenéra Oscara Martineze.

  Trenérky Marie a Michaela se u stejného trenéra školily na 4 – denním školení a moc se jim to líbilo.

  Příští týden se Marie zúčastní jako jedna z trenérů  tradičního kempu Tomasze Mendreka

  v Č.Těšíně,  kterého se účastní i naši hráči Mája Wojewodová a spol.

  Michaela  s pomocí Jáchyma Šimka zase povede tradiční badmintonový kemp na Rideře.

   

  Jak jste se určitě dočetli tak v Praze a v Brně se koná olympijský festival, kde bude mít B.O.Chance zastoupení. Ve dnech 31.7. a 1.8. a to jenom kvůli této prezentaci našeho sportu před veřejností  přiletí z Dánska Tereza Švábíková. Takže pokud se chystáte na tento festival do Prahy tak nejlépe v těchto dnech.

   

  Mimochodem Tereza se intenzivně připravuje v Dánsku na podzimní část sezóny. Terezu celý měsíc připravuje individuálně ukrajinský olympionik Dmytro Zavadsky a přímo z této těžké, ale kvalitní  přípravy, Tereza na olympijský festival přiletí a těší se nejen na Vás.

  Na začátku srpna budou Marie a Tereza startovat na velmi dobře obsazeném turnaji v Dánsku, obě holky v singlu a společně v deblu.

  A i v srpnu budeme trénovat, máme připravené oddílové soustředění pod vedením Marie a Michaely. další soustředění organizuje Marcel Klimeš u sebe na Metalurgu, a někteří hráči budou trénovat u svých individuálních  trenérů nebo u nás v oddíle či  pojedou na soustředění do Budějovic či Pustějova atd.

  Na zbytek srpna doufáme, že se uskuteční plánované mezinárodní turnaje a situace ohledně COVIDU bude příznivá. Takže hurá do další práce a ať se nám daří. Jde vidět, že jsme aktivní a to je dobrý základ aby jsme i v příštích letech navázali na minulé 4 roky co jsme oddíl založili a patřili k nejúspěšnějším oddílům dle výsledků v hodnoceni TOP20.

  Jednáme s majiteli  sportovních hal o vylepšení tréninových podmínek, na Vítku už máme nová světla a intenzivně už připravujeme turnaje, které bude náš oddíl pořádat.

  Už se těšíme na zářijové nábory. Budeme součástí na začátku září již tradičního kroužkobraní atd. a to je zatím vše..mějte se hezky..a zase se ozvu.