• Oddílové příspěvky

  Od 1.9.2017 oznamujeme výši pololetních příspěvků pro členy B.O. CHANCE & Ridera Sport team, z.s.

  Za kvalitu tréninkových jednotek ručí tým v čele s vícenásobným juniorským mistrem ČR, juniorským reprezentantem ČR Janem Somerlíkem a mistryní republiky a reprezentantkou ČR v kategorii dospělých Terezou Švábíkovou. Realizační tým bude v blízké době rozšířen.

  • trénink jednotlivce nebo páru šitý na míru
  • tréninky probíhají dle současných tréninkových trendů a metod.
  • sestavení individuálního tréninkového plánu
  • oddílové slevy

  pro více info pište na:

  Email: B.O.chance@centrum.cz

  mladší a starší žáci, dorost  2 -3x týdně                                                                   (pokročilí hráči)
  2 900 Kč/ pololetí
  -
  max. 4 hráči/kurt
  cena zahrnuje:
  kurt + trenér
  zpracování tréninkového plánu
  zpracování turnajového plánu
  možnost individuálních tréninků
  využití posilovny, tělocvičny
  slevy na zboží značky YONEX
  registrační a svazové poplatky

 • Starší žáci

  Důraz je kladen na zlepšování kvality úderů, do tréninků je již zahrnuta fyzická příprava s cílem rozvíjet kondici a dynamiku. Velkou roli zde také hraje samotný pohyb po kurtu, kdy dochází k úplnému zvládnutí pokrýt celý kurt úsporným, ale zároveň rychlým pohybem. Na turnaje jezdíme s ambicemi probojovat se na celostátní turnaje a zde se snažit co nejvíce uspět a samozřejmě si vytvořit dobré pozice v žebříčcích. Samozřejmě i v těchto kategoriích neopomíjíme zahraniční turnaje!

  Junioři

  Udržování vysoké kvality a pestrosti úderů a celkové techniky. Na kurtu je kladen důraz na propojení úderů a pohybu v náročnějších herních situacích. Zaměřujeme se z velké části na taktiku samotné hry a také přidáváme samostatné tréninkové jednotky kondičního charakteru. V této kategorii se krom českých akcií soustředíme především na mezinárodní turnaje a snahu nominovat se a uspět na akcích typu mistrovství Evropy či světa.