• Přípravka


  Tréninkové jednotky probíhají zábavnou formou v podobě her a malých soutěží s cílem naučit se základní držení rakety a jednotlivé údery. Cílem je seznámit děti s chodem tréninkové jednotky a chodem celého oddílu např. Jak probíhá rozcvička či závěrečné protažení.

  Mladší žáci


  Trénink je zaměřen na práci s raketou a osvojení si většího množství jednotlivých úderů. Do tréninků také přidáváme základy teorie a pravidel potřebných v badmintonu. Zapojujeme již do tréninků taky pohyb v podobě koordinačních cviků a krátkých fyzicky náročnějších cvičení.

  Toto období je též spojeno s prvními zkušenostmi na turnajích. Odjíždíme turnaje většinou v oblasti kraje, ale také někdy vyrážíme až za české hranice, a to na turnaje pro kategorie U11 a U13.

 • Právě teď otevíráme školičku badmintonu na Rideře! Chcete naučit své dítka tento moderní sport pod vedením zkušeného trenéra a začlenit ho do sportovního klubu? Nyní máte možnost.

  Neváhejte a přiveďte Vaše děti do sportovního areálu Ridera Sport v Ostravě Vítkovicích.

  Za kvalitu tréninkových jednotek ručí tým v čele se zkušenou trenérkou Renátou Cábovou, vícenásobným juniorským mistrem ČR, juniorským reprezentantem ČR Janem Somerlíkem a mistryní republiky a reprezentantkou ČR v kategorii dospělých Terezou Švábíkovou.Asistenti jsou z řad juniorských hráčů.

  Pro děti ve věku 5 - 10 let a starší začátečníky.

  Provozujeme od září 2017.

  Kdy: Pondělí a  Čtvrtek : 15:00-16:00

  Kde: Areál Ridera Sport

  • tréninky probíhají dle současných tréninkových trendů a metod.
  • interval 2x týdně
  • 2 900 Kč/ pololetí

  pro více info pište na:

  Email: ridera-skolicka@centrum.cz

  školička 2x týdně                                 (děti 6-10let nebo začátečníci)
  2 900 Kč/ pololetí
  licencovaní trenéři
   6-8 dětí/kurt
  cena zahrnuje:
  kurt + trenér
  plastové míče
  2x kontrolní turnaj/pololetí
  slevy na zboží značky YONEX