• Marek Švábík

  předseda klubu

  kontakt: B.O.chance@centrum.cz

 • Jan Somerlík

  trenér a místopředseda klubu

  Jmenuji se Jan Somerlík, je mi 19 let a v oddílu B.O. CHANCE působím v roli trenéra. Své zkušenosti jsem nasbíral prozatím především jako hráč, ale v současné době se vzdělávám a zlepšuji i jako trenér. Snažím se do tréninků přinést moderní pojetí a efektivitu dnešního badmintonu s důrazem na správou techniku a taktiku, kdy tyto věci dle mého názoru v mnoha oddílech v republice zoufale schází.

  Úspěchy:

  Za své největší úspěchy v badmintonu považuji účast na mistrovství světa juniorů v Malajsii, kde jsem odjel teprve ve svých 16 letech, dále také tři účasti na mistrovstvích Evropy v juniorských kategoriích, kdy jsem na té poslední v roce 2017 ve Francii obsadil 5. Místo v deblu. Mezi své největší úspěchy zařazuji také mistrovské tituly jak individuální soutěži tak v soutěži družstev napříč všemi juniorskými kategoriemi ve všech disciplínách. Nyní jsem hráč české a také slovenské extraligy.

 • Renáta Cábová

  trenérka T3

 • Mgr. Vladimír Matuš

  vedoucí družstev žáků a člen výboru

  licencovaný rozhodčí

 • Martin Růžička

  jednatel a místopředseda klubu

  kontakt: B.O.chance@centrum.cz

 • Bc.Marek Švábík jun

  sportovní příprava

  Marek se narodil 20.8.1993 v Ostravě. Hraje závodně fotbal. Je odchovancem FC Vítkovice. Po ukončení činnosti tohoto klubu přestoupil do FC Třinec, kde si zahrál 2.ligu dospělých a juniorskou ligu, ve které byl i kapitánem svého týmu. V sezóně 2011 byl vyhlášen nejlepším dorostencem v  FC Třinec. V dospělých si zahrál i za MFK Vítkovice a Moravskoslezskou ligu za FC Zábřeh. Marek má maturitní zkoušku ze sportovní přípravy a  bude se starat o běžecké tréninky a švihadlo. V současnosti studuje VŠB Ostrava.

   

 • Bc. Jan Švábík

  kondiční trenér

  Honza se narodil 5.12.1991 v Ostravě. Hraje závodně fotbal. S fotbalem začínal v Klimkovicích, odkud přestoupil v žácích do FC Vítkovice. V dorostu nastupoval za FC Hlučín. Je prvním národním vítězem celosvětové soutěže THE CHANCE https://www.facebook.com/pages/The-Chance-for-Jan-%C5%A0v%C3%A1b%C3%ADk/130336453684976?ref=hl  pořádané společností NIKE. V dospělé kategorii nastupoval za týmy MFK Frýdek – Místek a MFK Vítkovice . Poslední rok se intenzivně věnuje fitness a bude se starat o mě jako fitness trenér. V současnosti studuje VŠB Ostrava. Je trenér v MFK Vítkovice.

 • Taťána Švábíková

  hospodářka

  kontakt: B.O.chance@centrum.cz

 • JUDr. Jarmila Lipnická Pešlová

  členka výboru

 • Tomáš Lipnický

  člen výboru