Marek Švábík |

I MOBIL ZACHRAŇUJE ŽIVOTY

I MOBIL ZACHRAŇUJE ŽIVOTY

Skoro přesně před rokem jednomu z našich členů, v té době kondičnímu trenérovi a místopředsedovi spolku Janu Švábíkovi, se na fotbalovém tréninku zastavilo srdce. Díky  skutečnosti, že jeden ze spoluhráčů měl na tréninku mobil a potom díky instrukcím  dispečerky ze Záchranné služby a následné poskytnuté laické pomoci svými spoluhráči, dostal šanci k  k životu. Na základě této zkušenosti jsme začali propagovat jednak mobilní aplikaci Záchranka, kterou si můžete stáhnout i prostřednictvím našich stránek, ale také jsme si uvědomili, že kurzy první pomoci jsou v dnešní době značně podceňované.

Na základě této skutečnosti jsme začali spolupracovat se spolkem Moravian - Silesian Hearts, z.s. a společně  se zaměřujeme hlavně na mládež v zájmových oddílech,  kde pořádáme praktická školení o správném provedení laické pomoci.  Dále se snažíme dětem a jejich rodičům dát impuls k
pravidelnému pohybu formou různých prezentací . Zároveň mezi mládeží, pedagogickým personálem a trenéry mládeže šíříme osvětu v oblasti poskytnutí první pomoci včetně praktických kurzů a potřeby vybavení škol a sportovišť výbavou potřebnou k poskytnutí kvalitní první pomoci, a to převážně formou návštěv jednotlivých škol, sportovních oddílů nebo soustředění či táborů v rámci volnočasových aktivit.

Pokuď má nějaký oddíl zájem o naše služby, ozvěte se nám  a pamatujte, že MOBIL s aplikací Záchranka zachraňuje životy.

odkaz ke stažení zde: https://www.zachrankaapp.cz/

kontakt: B.O.Chance@centrum.cz nebo multiconsult@centrum.cz

BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s. + Moravian - Silesian Hearts, z.s.

Technika, taktika, kondice. Hlava je ale nejdůležitější, přibližuje badminton Tereza Švábíková

Článek z iRozhlas...

Článek na Czechbadminton

Hodinová řež v Nantes a nevyužité mečboly. Ze zápasu má Švábíková sice negativní pocity, ale přípravu si pochvaluje

Rozhovor s Terezou v programu českého rozhlasu Na Place

Tereza v pořadu Na Place v rozhovoru s hercem Ladislavem Hamplem