Marie Růžičková |

Spanish Junior 2024

B.O. CHANCE měla zastoupení v podobě Lucky Šuhajové a Vojty Matuše na letošním Spanish Junior 2024 v Alicante.

Zmínky o našich v článku od ČBaS: Do druhého kola dvouhry se podařilo postoupit rovněž Jakubu Raškovi z Kopřivnice, který přemohl Němce Schmitze a následně podlehl nakonec stříbrnému Italovi Piccininimu. Ten hned na úvod zdolal již zmíněného Ondřeje Šolara, také Vojtěch Matuš a Marek Waliszewski ukončili singlové, ale i společné deblové počínání hned na úvod turnaje.


Ostravanka Lucie Šuhajová se trošku netradičně představila i ve dvouhře, kde byla jedinou naši zástupkyní, které se povedlo uhrát vítězný zápas. 


Apolena Jelínková s Lucií Šuhajovou zejména sbíraly cenné mezinárodní zkušenosti, a to s velmi zajímavými soupeřkami. Caroline Mouritsen je v českém rybníčku známou hráčkou, jež se v minulosti účastnila národních kempů, a samozřejmě je dcerou jedné z nejúspěšnějších hráček českých mistrovství. Stříbrné z loňského ME do 17 let Mouritsen s Tang sice nedaly Češkám moc šancí se ukázat, ale dále již v hodinovém mači nestačily na nasazené Polky.celý článek - https://czechbadminton.cz/article/Spanish-Junior-2024-Ctvrtfinale-v-parovkach-pro-Fliglovou-Burgeta-a-Solara-Tvrda-prace-se-vyplaci-rikaji-Vychodocesi

Technika, taktika, kondice. Hlava je ale nejdůležitější, přibližuje badminton Tereza Švábíková

Článek z iRozhlas...

Článek na Czechbadminton

Hodinová řež v Nantes a nevyužité mečboly. Ze zápasu má Švábíková sice negativní pocity, ale přípravu si pochvaluje

Rozhovor s Terezou v programu českého rozhlasu Na Place

Tereza v pořadu Na Place v rozhovoru s hercem Ladislavem Hamplem