Marie Růžičková |

MČR DRUŽSTEV U19

Ve dnech 29.9. až 1.10. se v daleké Plzni konalo MČR družstev dorostu, kde i náš oddíl měl zastoupení. 

Sedm statečných - Valča Žurková, Barča Helešicová, Natka Krmášková, Sam Glac, Kuba Walder, Vojta Matuš a David Mohyla se vydalo reprezentovat ostravský B.O.CHANCE. 


V pátek se soutěž rozlosovala do čtyř čtyřčlenných skupin, my jsme byli ve skupině B, spolu s oddíly SK Prosek Praha, SK Brno Slatina a domácím BA Plzeň.


První utkání jsme odehráli proti Brnu, kde šlo poznat, kdo byl favoritem, i přes některé vyrovnané zápasy jsme prohráli 6:1. Náš jediný bod zařídil Vojta ve dvouhře, kde přehrál Tomáše Vrbku.Druhé páteční utkání proti budoucím vítězům z Prahy jsme i přes velkou bojovnost prohráli 7:0. Večer jsme si zašli na společnou večeři a připravili se na další den.


Najedli, odpočinuli a  připravili jsme se dobře, protože poslední skupinový zápas proti domácím jsme ovládli poměrem 4:3.Poslední zápas o pořadí jsme odehráli proti SKB Český Krumlov jsme prohráli 4:1, skončili jsme tedy na děleném 11-12 místě.Děkujeme za předvedenou hru a bojovnost, i přes nejtěžší možný los - týmy z Prahy a Brna byly ve finále, se všichni hráči snažili a bojovali. Chválíme, ale spokojeni nejsme, potrénujeme a příště to bude lepší! :-) Děkujeme moc také Rosťovi, že nám hráče v pořádku dovezl do Plzně a zpět a také, že nám neustále fandil přímo v hale.


Za trenérský tým


Tereza a Marie

MČR DOSPĚLÝCH A U11 2024

Na obou mistrovstvích jsme měli zastoupení!

Kubův bronz na GPA U17

Semifinále v deblu v Dobrušce!

Kvalifikace U11 2024

Z Vendryně si odvážíme 2 postupy na MČR!!!